شیراز- ایرنا-رئیس کمیته راهبردی پنجمین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی درعلوم انسانی و مدیریت گفت: این کنفرانس نیمه دوم اسفند ماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.

 


دکتر محمدرضا مشکانی دوشنبه در مصاحبه با ایرنا افزود:‌این کنفرانس با دبیری حجت الاسلام علیرضا زمانی با حضوراستادان برجسته و ترازاول از دانشگاه های معتبر دنیا از جمله استرالیا، امارات، انگلیس و با حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی کشور و با رعایت اخلاق حرفه ای و اصول علمی با میزبانی شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.
رئیس کمیته راهبردی کنفرانس افزود: کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین علوم انسانی و مدیریت که مرحله اول آن در واحد امارات دانشگاه آزاد اسلامی، مرحله دوم در دانشگاه aydin استانبول،مرحله سوم در دانشگاه iumw مالزی، مرحله چهارم در شارجه امارات برگزار شده با هدف گرد هم آوردن جامعه حوزوی و دانشگاهی و محققان و پژوهشگران به منظور تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن تجارب و نتایج تحقیقات خود در تمام جنبه های تخصصی و میان رشته ای برگزار می‌شود.
مشکانی کنفرانس مذکور را فرصتی برای بحث و تبادل نظر در جدید ترین نو آوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی و راهکارهای اتخاذ شده در حوزه علوم انسانی و مدیریت دانست.
وی گفت: کمیته علمی و اجرایی کنفرانس از تمام استادان و محققین داخلی و خارجی و مسئولان کشوری و بین المللی دعوت می کند مقالات خود را حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی به دبیرخانه کنفرانس با مراجعه به نشانی اینترنتی www.icsm2017.com ارسال کنند.
مشکانی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های علمی و اجرایی نخبگان جوان کشور حجت الاسلام علیرضا زمانی را به عنوان دبیر اجرایی کنفرانس معرفی کرد.
علیرضا زمانی دانش آموخته سطح2 حوزه علمیه و کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب قم و در حال حاضر دانشجوی دکتری تخصصی روابط عمومی وتبلیغات است که اخذ اکسپت و چاپ مقالاتی در مجلات داخلی و خارجی به صورت علمی پژوهشی و isi و اخذ پذیرش مقالاتی در کنفرانسهای بین المللی را در کارنامه خود دارد.
خبرنگار:‌سعید فانی

http://www.irna.ir/fars/fa/news/82380469/

تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰