با توجه به عنایات ریاست محترم سازمان بسیج علمی و پژوهشی- فناوری استان فارس به استحضار کلیه پژوهشگران می رساند، حمایت سازمان مذکور از کنفرانس اعلام شد.


دبیر خانه کنفرانس از اعلام حمایت سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان فارس خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا زمانی عضو هیئت رئیسه کمیته راهبردی در دیدار با دکتر یاسر دهقانی گفت: بسیج  با تمام قوا در تمامی زمینه ها نقش آفرینی می کند و در عرصه علم و دانش از این قاعده استثناء نشده است.

وی افزود: توفیقات بزرگ علمی که جمهوری اسلامی را به اوج عزت و عظمت رسانده کم نیست و سازمان بسیج علمی نیز در همین راستا قدم به قدم با اندیشمندان و متفکرین کشور گام بر می دارد.

علیرضا زمانی با اشاره به برگزاری پنجمین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در علوم انسانی و مدیریت حمایت های آن سازمان از کنفرانس را افتخار آمیز دانست و گفت: با عنایت به حضور اساتید برجسته و ارزشمند داخلی و خارجی و جایگاه والای جامعه متعهد علمی کشور، دبیران و مسئولین علمی و اجرایی و هیات رئیسه کنفرانس از تمامی مقالات ارسالی از سوی آن سازمان استقبال می کند.

وی در ادامه به دانشگاه های متعدد شرکت کننده در کنفرانس پرداخت و خاطر نشان کرد: اعضای هیئت رئیسه کنفرانس با تلاش شبانه روزی و مکاتبات با مراکز مختلف علمی دنیا در تلاشند چهره های برجسته در شاخه های مختلف علوم انسانی به صورت تخصصی و میان رشته ای به صورت فردی و یا به صورت جمعی در قالب کارگروههای تخصصی و فوق تخصصی در حضور داورنی متخصص با چهره هایی شناخته شده مباحث خود را به اشتراک گذارند.

دبیر اجرایی کمیته راهبردی کنفرانس در ادامه بیان کرد: در حال حاضر اساتید تراز اولی از کشورهای مختلف دنیا از جمله  هند، مالزی، امارات و برخی کشور های آفریقایی و اروپایی اعلام آمادگی جهت ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه های تخصصی- فوق تخصصی و میان رشته ای کرده اند.

وی افزود: اعضای هیئت رئیسه ی کمیته راهبردی در حال رایزنی جهت حضور کارگروهی متخصص از دانشگاه اسپانیا جهت شرکت در کنفرانس می باشد و تا کنون مقدمات حضور این عزیزان فراهم گردیده است اما همچنان مکاتبات تا اعلام حضور صد در صدی ادامه دارد.

در پایان دکتر یاسر دهقان ریاست محترم سازمان بسیج علمی - پژوهشی و فناوری استان فارس و معاونت محترم دانش و پژوهش سپاه فجر به تبیین عملکرد سازمان در عرصه های مختلف علمی پرداخت و حمایت های مسئولین سازمان از کنفرانس را کتبا اعلام کرد.

گفتنی است آخرین تغییرات از تصمیمات اتخاذ شده توسط هیئت رئیسه کنفرانس دوشنبه هجدهم بهمن ماه در نشست خبری حجت الاسلام زمانی با اصحاب رسانه و مطبوعات توسط خبرگزاری صدا وسیما- ایرنا-فارس- جمهوری اسلامی- تفسیر نیوز- قطره- رها-irib و ایران نیوز به عنوان فصل الخطاب منتشر خواهد شد.

 

تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴